O nas

Firma AUTOREMO to ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Założyli ją i do dzisiaj prowadzą bracia, Panowie Andrzej i Edward Kuchta.

Historia firmy zaczęła się w niewielkim warsztacie, z jednym kanałem do obsługi samochodów oraz równie małym sklepiku z częściami zamiennymi. Wszystko to mieściło się w rodzinnym domu właścicieli AUTOREMO.

Ciągle rosnąca liczba Klientów zmotywowała Panów Andrzeja i Edwarda do podjęcia decyzji o rozbudowaniu warsztatu i zwiększenia zakresu oferowanych usług. Uruchomiono pierwszą na tym terenie i jedyną do dzisiaj szlifiernię oraz nowe stanowiska do obsługi samochodów. Nawiązano również współpracę z zachodnimi kontrahentami i producentami części zamiennych, importując części na potrzeby serwisu, a także do sprzedaży detalicznej.

Nowe kontakty, solidność i coraz większa liczba zadowolonych Klientów pozwoliły uzyskać w 1991 roku akceptację firmy Robert Bosch Stuttgart na uruchomienie Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Bosch Service.

Doskonałe i nowoczesne zaplecze serwisowe pozwoliło Właścicielom na planowanie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. W 1997 roku rozpoczęto rozmowy, a rok później podpisano umowę ze Škodą Auto Polska S.A., dołączając do grona punktów dealerskich i serwisowych Škody w Polsce.

Kolejne lata owocnej pracy całego zespołu zatrudnionych specjalistów oraz samych Właścicieli, wzrost popytu na nowe samochody i usługi serwisowe, skłoniły Panów Andrzeja i Edwarda do rozszerzenia terenu działania, w wyniku czego powstał w Nowym Sączu nowoczesny salon i serwis samochodów Škoda. W 1999 roku uruchomiono również własną blacharnię i lakiernię, wyposażoną w najnowocześniejsze, specjalistyczne urządzenia.

W 2005 roku rozpoczęto kolejną inwestycję – budowę zespołu salonów i serwisów samochodowych w Nowym Targu. Rok później, pozytywny wynik audytu pozwolił na uruchomienie trzeciego już punktu dealerskiego Škody. Wtedy również rozpoczęto starania o autoryzację Volkswagena na obsługę serwisową samochodów tej marki. Umowę serwisową podpisano 26 listopada 2006 roku.

Kolejne trzy lata prowadzonej działalności punktu serwisowego Volkswagena dały mocne podstawy do rozpoczęcia starań o uzyskanie autoryzowanego dealerstwa tej marki. Spełnienie wszelkich – nierzadko bardzo rygorystycznych wytycznych grupy Volkswagena – pozwoliło uzyskać autoryzację i rozpocząć działalność już jako salon i serwis samochodów Volkswagen osobowe i użytkowe.

W międzyczasie AUTOREMO nawiązało bliską współpracę ze spółką ANNDORA, Autoryzowanym Partnerem marek Renault i Land Rover w Polsce, zawiązując Grupę. W maju 2008 Firma Anndora uzyskała autoryzację na sprzedaż oraz serwisowanie samochodów marki Mazda. Salon sprzedaży znajduje się w Krakowie - stając się tym samym jednym z kilkunastu elitarnych dealerów tej japońskiej marki w Polsce.

Dzisiaj Grupa Autoremo to młody i dynamiczny zespół ludzi, liczący się na regionalnym rynku usług, a także rynku pracy. Pomysłowość i inwencja właścicieli, umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem została zauważona przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, która w 2006 uhonorowała ich nagrodą Krakowskiego Dukata, nagrodą przyznawaną za stworzenie warunków dla rozwoju przedsiębiorczości, solidność zawodową, wysoki poziom etyki oraz osiągnięcia zawodowe.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email andrzej.scirka@autoremo.com.pl lub telefonicznie pod numerem 603948440.

 

Konto bankowe BGŻ:

”AUTOREMO” Spółka Jawna Andrzej i Edward Kuchta

BGŻ S.A. Odział Regionalny w Krakowie

10 2030 0045 1110 0000 0103 5400

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
wszystkodoauta

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:7e91ca31433563a81518dbdf48f2d2bb#0}
Sklep internetowy od home.pl